place İzmir
ERMAT MOTORLU ARAÇLAR VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. OTOMOTİV A.Ş.

Yetki Belgesi Numarası: 3500163

Hakkımızda

1989 yılında kurulan ERMAT MOTORLU ARAÇLAR LTD. ŞTİ., otomobil sektöründe İzmir'in öncü isimlerinden biridir. Köklerini Güzelyalı - İzmir'de atan şirketimiz, o günden bugüne sürekli büyüyerek, kalitesinden ödün vermeden hizmet sunmaktadır.

1994 yılında Çamdibi'nde bir servis noktası açarak müşterilerine daha kapsamlı hizmet vermeye başlayan ERMAT, Güzelyalı'daki Alsancak showroomlarında otomobil satışı ve sigorta işlemlerini, Çamdibi servisinde ise otomobil bakımı, servisi ve sigorta işlemlerini başarıyla yürütmektedir.

1999 yılında ise I. Sanayi Sitesi'nde toptan orijinal Renault yedek parça mağazasını hizmete açarak yedek parça konusundaki ihtiyaçları karşılamıştır.

2001 yılında Gaziemir Plaza yatırımına başlayan ERMAT, Nisan 2002'de showroom, Temmuz 2003'te mekanik servis ve Ocak 2004'te boya-kaporta bölümünü hizmete almıştır. 2006 Nisan ayında ise yeni mekanik atölyenin devreye girmesiyle birlikte Renault Dakik, Hızlı Kaporta ve Renault Estetik Hizmetleri sunmaya başlamıştır.

İzmir genelinde 4 farklı plazada faaliyetlerini sürdüren ERMAT, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için 300 kişilik uzman kadrosuyla sadece sıfır ve ikinci el araç satışında değil; finans, sigorta, aksesuar, yedek parça, estetik hizmetleri ile de müşterilerine plazadan çıkmadan bir otomobil deneyimi yaşatmaktadır.

Ermat 2.EL ve ErmatLine, geniş araç yelpazesi, doğru fiyatları ve satış sonrası hizmetleriyle Ege Bölgesi'nde güvenilir kullanılmış araç arayanların bir numaralı uğrak noktası olmayı hedefler. Sadece Renault ve Dacia araçları için değil, her markadan araç arayışlarınızda da doğru adres olma misyonunu taşır.